Martin Švejda
Martin Švejda
Martin Švejda
Martin Švejda
Martin Švejda
     
 

------------------------------------------------------------------------------------
-Moderuji nejen maturitní plesy, firemní večírky, módní přehlídky, ale i na jiné podobné akce.
Dále mohu zajistít ozvučení, kapelu a případně ohňostroj.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Akce :

www.waldagang.cz/koncerty

Nebo volejte 608 661 779

2015

Sezóna WG 2015

22.08. 700 let Dolní Bělá

05.09. 900 let Velký Mahalov

27.11. Maturitní ples

2014

Sezóna WG 2014


10.01. Maturitní ples - Horšovský Týn

30.05. fa. Rosenberg - Klenčí pod Čerchovem

25.07. H.Týn - páteční rockování

06.09. Radbúza fest - Dobřany

15.11. Domažlice - Maturitní ples

2013

19.04. Záchranný integrovaný systém dětem - Podhájí H.Týn.
20.04. Staňkov - WG
26.04. Polička - WG
30.04. Praha - WG Žluté Lázně

03.05. Pěnčín - WG
04.05. Dlažov - WG
18.05. Ústí nad Labem - WG Mildafest
23.05. Humpolec - WG
24.05. Chrastavice fa. Lintech s.r.o.
25.05. Slušovice - WG (Kabát)

01.06. Výrava - WG (Komunál)
07.06. Karlovy Vary - WG
08.06. Světlá nad Sázavou - WG
14.06. Votvírák - WG
15.06. Ústí nad Labem - WG (Pivní slavnosti)
21.06. Holkov - WG
22.06. Malá Skála - WG
28.06. Olomouc - WG (Beer Fest)
29.06. Cerhovice - WG (pivní slavnosti)
30.06. Spálené Poříčí - WG (BAsinfirefest)

13.07. Tvrdonice - WG (Motosraz)
18.07. Hořovice - WG (Cibulák fest)
19.07. Tachov - WG (TaRock)
20.07. Kadaň - WG (Vysmáté léto)
21.07. Klatovy - WG (náměstí)
27.07. Benátská noc

02.08. uherský Brod - WG (Pivní slavnosti)
03.08. Nikolčice - WG
09.08. Strašov - WG
10.08. Vsotrov - WG
16.08. Dřevěnice - WG (motosraz)
17.08. Vilémov - WG
24.08. Chotětov - WG (Městské slavnosti)
25.08. Hrádek nad Nisou - WG

07.09. Hanušovice - WG (pivní)
14.09. Litovel - WG (náměstí)
21.09. Litoměřice - WG
19.09. KOberov(Železný Brod) - WG
26.10. Mrákov - WG (Komunál)

22.11. MP - Domažlice

06.12. MP - Domažlice

2012

20.01. Westernová show -Casino Admirál Plzeň
14.03. Palác Akropolis Praha - Cocotte Minute
27- 31.03. Bílý Kámen,natáčení reklamy pro T- Mobile -Motorkáři

20.04. Záchranný integrovaný systém dětem - Hor.Týn - Podhájí
20.04. Ževanice - WG
21.04. Pohořelice- WG
28.04. Staňkov - WG
30.04. Bezno u Ml.Boleslavi - WG

05.05. Dlažov - WG
12.05. Loket - WG
18.05. Pasohlávky - WG
19.05. Pelhřimov - WG

02.06. Lanškroun - WG
03.06. Olomouc - WG
09.06. Domažlice- Odhalení pamětní desky
09.06. Třebenice u Dačic - WG
15.06. Plzeň - Rockotéka
v pivovaře
16.06. Stod - Šestý den
16.06. Popovice - WG
16.06. Votvírák - WG
23.06. Most - WG

05.07. Bítovany - WG
06.07. Tachov - WG
07.07. Vroutek - Motosraz
07.07. Blatná - WG
13.07. Holýšov - WG
13 - 14.07. Holýšov - Pekelnej ostrov
14.07. Svijany - WG
21.07. Plzeň - WG
27.07. Horšovský Týn - Páteční pouťové rockování
28.07. Vesec - Benátská noc WG


03.08. Rakovník - WG motosraz
04.08. Kvíčovice - moderování 100let SDH Kvíčovice
04.08. Plasy - WG
04.08. Plzeň - WG
05 -12.08. Tábor - Film Sukničkáři
10.08. Strašov u Přelouče - WG
10 - 11..08. ChodRockFest - Domažlice
18.08. Mnichovo Hradiště - WG
31.08. Plzeň - WG Pilsner Fest

01.09. Bezno u Ml.Boleslavi - WG - ZRUŠENO
02.09. Ne - Karlovy Vary - WG
08.09. So - Sokolov - WG
15.09. So - Bystřice u Benešova - WG
21.09. Pá - Rozvadov - WG
22.09. So - Bochov (KV) - WG
29.09. So - Vysoký Chlumec - WG

03.10. Olomouc - Meeting SZ a KDU
05.10. Natáčení dokumentu o V.Pucholtovi - Praha Ruzyně
10.10. Olomouc - U Klub (rocková akce)
13.10. Katovice - WG
20.10. Mrákov u Domažlic - WG
27.10. Spálené Poříčí - WG

03.11. Kovářov - WG
10.11. Maturitní Ples - Plzeň Alfa
16.11. Maturitní ples - Plzeň Peklo
17.11. Albrechtice u Písku - WG
14.12. Maturitní ples - ?

2011

22.01. Plzeň Casino Admiral - Asijská párty
12.02. Stříbro - Maturitní ples
05.03. Holýšov - Žákovský ples

23.04. Zámecký statek Újezd nad Mží
23.04. Staňkov - WG
29.04. Podhájí - Záchranný integrovaný systém dětem
30.04. Bezno u Mladé Boleslavy - WG
30.04. Újezd nad Lesy(Praha) - WG

07.05. Jesenice u Prahy - WG
13.05. Polička - WG
20.05. Plzeň - Casino Admiral....Aloha party...Hawai
21.05. Znojmo - WG
27.05. Třebíč - WG
28.05. Koberovy u Malé Skály- WG

11.06. Stod - 6 den
11.06. Valašské Meziříčí - WG
17.06. Žerovice u Přeštic - WG
18.06. Mezinarodní fotbalový turnaj - Praha
18.06. Libáň - WG
24.06. Olomouc - WG
25.06. Plzeň - WG -Balónová show

01.07. Velké Meziříčí - WG
02.07. Dvůr Králové nad Labem - WG
03.07. Spálené Poříčí - WG
05.07. Bitovany - WG
15.07. Prasek U Bydžova - WG
16.07. Svijany - WG
22.07. Horšovský Týn - pouť
22.07. Bohuslavice - WG
23.07. Kadaň - WG
30.07. Malá Skála - WG

05.08. Rakovník - WG
06.08. Plasy - WG
12.08. Strašov u Přelouče - WG
13.08. Domažlice - WG
20.08. Hoštice - WG
26.08. Ostružno u Jičína - WG
27.08. Bezno u Mladé Boleslavy

07.09. Módní přehlídka -Plzeň od 16:00 pro agenturu Star Models21

03.10. Křest knihy Václava Bárty - kmotry jsou Lucie Bílá a Karel Gott
08.10. Albrechtice nad Vltavou- WG
20.10. Horažďovice - křest knihy Petry Šustové
28.10. Mrákov - WG
29.10. Katovice - WG

02.12. Domažlice - Maturitní ples

2010

15.01. Ples - KD Česká Lípa
22.01. Maturitní ples - Chodová Planá (zrušeno)

30.01. Plzeň pro Haiti - Charitativní rockový koncert(Club Alfa)

06.02. Maturitní ples - KD Klatovy

13.03. Žákovský ples - Holýšov

23.04. Záchranný integrovaný systém dětem
30.04. Bezno - WG

15.05. Znojmo -WG
21.05. Plzeň - CASINO ADMIRÁL
22.05. Planá u Mar.Lázní - AUTO MOTO PARTY

08.06. Ústí na Orlicí -WG
11.06. Horní Počernice- křest knihy Václava Bárty - patronát má Lucie Bílá
12.06. Stod - 6.den v Domově pro tělesně postižené
18.06. Jihlava - WG
19.06. Nymburk - WG
25.06. Sokolov - WG POZOR KONCERT ZRUŠEN !!!
26.06. Hostouň - Oslavy 80.let fotbalu


03.07. Tvrdonice - WG Změna z 02.07. na 03.07. sobota od 22:30
03.07. Vroutek u Podbořan - Motosraz Vroutek RIDE
04.07. Bitovany - WG
05.07. Zruč nad Sázavou - WG
16.07. Hořepník - WG
17.07. Svijany - WG
23.07. Hor.Týn - Pouť (páteční rockování)
23.07. Hor.Týn - WG
24.07. Želetava - WG
30.07. Dačice - WG
31.07. Malá Skála - WG
31.07. Tlumačov - 120let od založení SDH plakát.pdf
(hosté -
RICHARD GENZER a MICHAL SUCHÁNEK)
Nakonec moderuje kamarád Petr Berka

06.08. Výrava -WG
07.08. Plasy - WG
13.08. Strášov u Přelouče- WG
29.08. Bezno u Ml.Boleslavi - WG

04.09. Nový Bor- WG
10.09. Valašské Meziříčí - WG
11.09. České Budějovice - WG
18.09. Mohelnice - WG
24.09. Pezinok - WG
25.09. Mrákov - Komunál + WG

01.10. Domažlice - předvolební meeting
01.10. Kardašova Řečice - WG
02.10. Dlažov - WG
03.10. Poběžovice - předvolební meeting
08.10. Jihlava - narozeniny HitRadia - WG
16.10. Staňkov - WG

06.11. České Meziříčí - WG

03.12. Bratislava - WG zrušeno bohužel....
04.12. Maturitní ples - KD Peklo Plzeň

22.12. Mejdan Michala Davida v Lucerně - WG

2009

23.01. Horšovský týn -Městský ples
21.02. Staré Sedlo - Podnikatelský ples (ekonomické ochlazení)
23-25.02. Dětský filmový festival

14.03. Stříbro-Ples Alcoa Fujikura (ples zrušen)

28.03. Domažlice - Chodský rockoláč

24.04. Záchranný intergrovaný systém dětem

Soutěž ve zručnosti řidičů s manipulační technikou.
--- Ještěrka CUP 09---
16.05. Ostrava
17.05. Olomouc

08.05. Polička - KD
16.05. Pelhřimov
30.05. Česká Lípa - Sportovní hala


05.06. Žamberk - JamRock
06.06. Klatovy - Rock in
13.06. Sušice - Fest-Šumavské rock léto
17.06. Česká Třebová - staré náměstí
19.06. Kuty (SK) - Motosraz
20.06. Nymburk - Pivní slavnosti
26.06. Rumburk - motosraz

04.07. Křenovy - Oslavy založení obce 630let
11.07. Konstatinovy Lázně - Revival fest
17.07. Bechyně - motosraz s Waldou
18.07. LIberec - motosraz s Waldou
24.07. Pouť v Hor.Týně - páteční rocková vložka
25.07. Planá - Koupák festival (M.Žbirka,Lunetic atd.)
26.07. Staňkov - Pouť

01.08. Chlumec nad Cidlinou s Waldou
08.08. Žerotín s Waldou
14.08. Strašov u Přelouče s Waldou
15.08. Snina (SK) s Waldou
15.08. Holyshow open air festival www PATTY SORRY
21.08. Loket - fest
22-23.08 Poběžovice - Slavnosti
29.08. Domažlice - Chodský Roc(k)oláč

 

11.09. Vsetín s Waldou
12.09. Znojmo s Waldou
19.09. Mrákov s Waldou

03.10. Dlažov u Domažlic s Waldou

14.11. Bylany (Chrudim) - s Waldou
21.11. Karlovy Vary - Podzimní cena DDM Kar.Vary v akrobatickém RNR
28.11. Havlíčkův Brod - Olešná - s Waldou

05.12. ČT1 ve 21:40 Walda Gang
10.12. Balónkový rekord

2008

19.01. Plzeň-Maturitní Ples-SZS v Plzni
25.01. Hor.Týn-Městský Ples (foto)
09.02. Hostouň maškarní
18.02. Tachov-Maturitní Ples -Gymnázium

01.03. Stříbro-Ples AlcoaFujikura s.r.o. (foto)
29.03. Klatovy 13.Ples Radia Šumava(foto)

05.04. Domažlické Rockové Jaro - více na webu kapely Jakobič
22.04. Sokolov-Sokolvský deník - náměstí
25.04. Záchranný Integrovaný Systém-Podhájí
26.04. STAŇKOV 39.Rockový bál,účinkují TELEFON,HARLET,LSD ....
29.04. Jáchymov -Karlovarský deník

04.05. 28.kolo 1.Fotbalové Gambrinus Ligy
FC Viktoria Plzeň - 1. FC Jablonec 97
05.05. Blovice- Plzeňský deník
12:05. Nejdek - Karlovarský deník
24.05. Hasičské oslavy - Obec Křenovy
26.05. Stod - Den s Deníkem
28.05. Tachov - Tachovský deník
29.05. Habartov - Sokolovský deník

01.06. Planá-Dětský den (přesunuto na září)
03.06. Karlovy Vary - Karlovarský deník
12.06. Františkovy Lázně - Chebský deník
13.06. Plzeň - Plzeňský deník

19.07. HuricanRock Open Air Festival-Holýšov (nekoná se)
25.07. Horšovský Týn-pouť na náměstí
26.07. Zbůch - Memoriál Ládi Rubáše 5.ročník
30.08. Horažďovice - hudební léto - Petr Kolář,Martin Maxa,Petr Spálený.....

13.09. Plzeň - Den s policií (za střediskem Plaza)
25.10. Staré Sedlo - Divadlo bez hranic uvádí Led Zeppelin
08.11. Staré Sedlo - Divadlo bez hranic uvádí Queen
22.11. Domažlice - Maturitní ples
28.11. Staňkov - Maturitní ples
29.11. Karlovy Vary - Rock n´Roll taneční soutěž párů

09.12. Agentura Dobrý den Pelhřimov a Frekvence 1 - Balónkový rekord
13.12. Staré Sedlo - VÁCLAV BÁRTA alias Noid a kapela


2007

13.04. Cheb,náměstí Krále Jiřího-Den s deníkem (foto)
19.04. Planá,náměstí Svobody-Den s deníkem
20.04. Horšovský Týn-Záchranný integrovaný systém
25.04. Den s deníkem-Bělá nad Radbůzou
26.04. Strážov,náměstí-Den s deníkem
27.04. Plzeň KD Šeříkovka-Jarní-Czech Rock Block
11.05. Drmoul-Den s deníkem
23.05. Poběžovice-Den s deníkem
31.05. Žlutice,náměstí-Den s deníkem
04.06. Bezdružice-Den s deníkem
08.06. Vojtanov-Den s deníkem
09.06. Dívka Šumavy,tedy pokud nedorazí Honza Čenský
14.06. Železná Ruda-Den s deníkem
18.06. Klenčí pod Čerchovem-Den s deníkem
19.06. Švihov-Den s deníkem
23.06. Plzeň-Bolevec-Den s deníkem-finále
30.06. Zbůch-Výročí založení fotbalového klubu Baník Zbůch
21.07. Horšovský Týn-II.ročník Memoriálu J.Baara na fotbalovém hřišti
21-22.07 Holýšov-Hurican Rock Open Air Festival
27.07. Horšovský Týn-Anenská pouť
28.07. H.Týn-Anenská pouť
31.08. Praha-loď Hamburg plavba po Vltavě
18.09. Plzeň soutěžní odpoledne pro děti
24.09. Příbram soutěžní odpoledne pro děti
15.10. Praha Rock Café-křest CD kapely Head Down-kmotr Petr Kolář
19.10. Plzeň-Hala Lokomotivy-výstava
26.10. Plzeň Casino 30let aneb možná přijde i AL Capone
29.10.
Praha-Křet CD Romana Lasoty-kmotr Dan Bárta
17.11. Maturitní Ples-Domažlice
30.11. Maturitní Ples-Plzeň-Jazyková škola
07.12. Horšosvký Týn-Maturitní Ples (na přání Katky opraveno)




Den s deníkem v Poběžovicích.

Den s deníkem ve Žluticích.

Den s deníkem v Plané.

Šéfredaktor Tachovského deníku Jiří Kohout.

Klatovský deník-čtvrtek 21.června 2007
(titulní strana)